Loading...

Pula

Prodaje se građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne trgovačko uslužne namjene, 12.800 m2, Pula, Istra, Hrvatska

2.560.000 €

Prodaje se građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne trgovačko uslužne namjene, 12.800 m2, Pula, Istra, Hrvatska Prodaje se građevinsko zemljište gospodarsko proizvodne trgovačko uslužne namjene. Površina zemljišta je 12.800 m2, pravilnog oblika, 200 eur/m2.

Za više informacija i razgled nazovite:

PATRIZIA MILANI +385 91110188

REC ID: 931522

Značajke

  • 12800 m2

Agencija

Logo agencije

REAL ESTATE ISTRA

Agent

PATRIZIA MILANI

Mob: + 385 911101888