Loading...

Korčula

Prodaje se stan u gradu Korčuli

195.000 €

Prodaje se stan u gradu Korčuli Na prodaju je atraktivan stan u gradu Korčuli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade, ukupne korisne površine 100 m². Zgrada je kvalitetno građena krajem osamdesetih godina, što joj osigurava stabilnost, trajnost i dobru izolaciju. Ova nekretnina predstavlja sklad udobnosti, funkcionalnosti i izvrsne lokacije, pogodna kako za obiteljski život, tako i za turistički najam.

Stan površine 60 m² sastoji se od ulaznog prostora, prostrane otvorene dnevne zone u kojoj se nalaze kuhinja, blagovaonica i boravak, dviju spavaćih soba te kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na lijepu natkrivenu terasu bruto površine 24 m², idealnu za boravak na otvorenom tijekom većeg dijela godine. Tlocrtni raspored prostorija vrlo je funkcionalan i dobro iskorišten.

Stan je opremljen s dvije klima jedinice – jednom u dnevnom boravku i drugom u hodniku ispred spavaćih soba – što osigurava ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Nekretnina dodatno uključuje dvije ostave – jednu u podrumu te drugu u prizemlju odmah iza stana – što osigurava praktičan prostor za odlaganje. Stan raspolaže garažom te dodatnim parkirnim mjestima za još nekoliko vozila, što je velika prednost na ovoj lokaciji. Pripadajući vrt bruto površine 50 m² pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama.

Lokacija stana iznimno je privlačna – udaljen je svega 300 metara zračne linije od mora i najbližih plaža, dok je centar grada Korčule oko 2 kilometra, odnosno nekoliko minuta vožnje ili dvadesetak minuta hoda. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, mesnica, kafići i svi važni sadržaji za ugodan svakodnevni život.

Dokumentacija je uredna, a stan spreman za novog vlasnika.

Ova nekretnina ističe se funkcionalnošću, dodatnim sadržajima i vrlo poželjnom lokacijom u gradu Korčuli.

Cijena stana nije fiksna te postoji prostor za dogovor, ovisno o uvjetima i ozbiljnosti ponude.

PRODAJA/ STAN/ GRAD KORČULA/ NOVO U PONUDI

REC ID: 1237954

Značajke

  • 100 m2
  • 130 m2
  • 2 kupaonice
  • 1 garaža
  • 3 sobe
  • Prvi red do mora

Agencija

Logo agencije

LIBERTAS HOMES

Agent

Goran Pikunić

Mob: 00385 (0)91 356 0202

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you