Loading...

Gvozd

Odlična kućica s 2 stana

50.000 €

Odlična kućica s 2 stana Cijela parcela je u zoni gradnje i nalazi se u mirnom, ruralnom okruženju nadomak centra ovog mjestašca koje je odlično povezano s Karlovcem, Zagrebom i toplicama u Topuskom. Svi sadržaji su na 10min šetnje a opet tu nema buke, osim od ptica koje krešte u obližnjoj šumi.
Idealna investicija za umirovljenike i obitelji s malom djecom.
Kuća se sastoji od dva istovjetna stana koji se sastoje od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i po 2 spavaće sobe po etaži.
Visoko prizemlje ima mali podrum.
1.kat ima 2 balkona.
Krov je u solidnom stanju i objekt je odmah useljiv.
U vrtu se nalazi gospodarska zgrada, dvorište je ograđeno.
Izuzetno uredan objekt. Zajednički ulaz, mogućnost odvajanja stanova jednostavnom pregradnjom ulaznog hodnika.
Ukoliko se stišćete u malom stanu, želite više mjesta, kućne ljubimce ili kokice, plac s domaćim proizvodima 2xtjedno, društveni centar za klince u blizini, slobodno nazovite za termin razgleda i više info na 099/850-6552 - Danicu Lovrić

REC ID: 1209813

Značajke

  • 196 m2
  • 614 m2
  • 2 kupaonice
  • 1 garaža
  • 8 soba

Agencija

Logo agencije

Dogma nekretnine d.o.o.

Agent

Danica Lovrić - Topusko

Mob: 099/850-6552

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you