Soline
Samostojeća kuća s puno potencijala! Otok Krk!
Agencija Domino real estate predstavlja Vam samostojeću kuću od 66 m2 na jako dobroj lokaciji u mjestu Čižići na otoku Krku. Udaljena je samo cca 400 metara od mora. Sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U suterenu se nalazi konoba, a u visokom prizemlju ulazni prostor, 2 spavaće sobe, kuhinja s blagavaonom i kupaonica. Također tu se nalazi i velika terasa od čak 20m2. Okućnica je lijepa i proteže se na 312 m2. Sadržava roštilj, vanjski tuš i parkirno mjesto..
Nekretnina zahtijeva djelomičnu renovaciju i ima veliki potencijal s obzirom na lokaciju i lijepu okućnicu. Mjesto Čižići popularna su turistička destinacija i tu se nalaze prekrasne plaže te vrlo poznata plaža sa ljekovitim blatom.
Čižići su mjesto koje je atraktivno i za život,a nekretnina se može s vremenom staviti i u turističko iznajljivanje i od nje se može prihodovati.
Agencija Domino Real Estate će s odvjetničkim timom i posebnom pažnjom odraditi kompletnu papirologiju vezanu za kupoprodaju nekretnine, prijenos vlasništva i komunalija. Vaše je samo uzeti ključ u ruke.
REC ID: 1207642