Loading...

Zadar

Crvene kuće S8 : penthouse 3S+DB, krovna terasa

484.348 €

Crvene kuće S8 : penthouse 3S+DB, krovna terasa Stan S8 je atraktivan penthouse na zadnjem katu novogradnje Crvene kuće, idealan za one koji traže spoj funkcionalnosti i luksuza na odličnoj lokaciji.

Korisna vrijednost stana iznosi 127,46 m². Sadrži dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, hodnik te privatnu krovnu terasu od 26,66 m². U sklopu cijene dolaze i dva vanjska parkirna mjesta.

Interijer je osvijetljen velikim staklenim stijenama, s naglaskom na prozračnost i udobnost. Ugrađena je kvalitetna oprema – podno grijanje, klima sustav, protuprovalna vrata, ALU-PVC stolarija te priprema za pametne tehnologije i punjač za električno vozilo.

Ovaj stan nudi sve pogodnosti modernog stanovanja i sigurnu dugoročnu investiciju. Useljenje je predviđeno u ožujku 2026. Vlasništvo 1/1.

REC ID: 1203082

Značajke

  • 127 m2
  • 3 kupaonice
  • 4 sobe
  • 2 kata

Agencija

Logo agencije

Dogma nekretnine d.o.o.

Agent

Vlatko Šaran

Mob: 098/429-832

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you