Loading...

Slavonski Brod

J.J. STROSSMAYERA četverosoban stan, 104 m², 1. kat, lift

248.568 €

J.J. STROSSMAYERA četverosoban stan, 104 m², 1. kat, lift STAN S10 | 1. KAT | 104 m²
Na mirnoj lokaciji u Slavonskom Brodu, u novogradnji visoke kvalitete, u ponudi je četverosoban stan površine 103,57 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom.

RASPORED
Stan se sastoji od ulaznog hodnika, vešeraja, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, balkona, glavne spavaće sobe sa kupaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice.
.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE I OPREMA
• PVC stolarija (antracit) s ALU roletama na struju

• Podno grijanje u svim prostorijama

• Dizalica topline – grijanje i hlađenje

• Kupaonice s walk-in tušem, kanalicom u razini poda i ugradbenim kotlićima

• Automatska regulacija temperature s mogućnošću upravljanja putem aplikacije

• Protuprovalna vrata, video portafon

• Višeslojni parket i keramika – izbor kupca

ZGRADA I SADRŽAJ
Zgrada se sastoji od 29 stanova različitih veličina, od garsonjera do četverosobnih stanova, površine između 46 i 182 m². Raspoređeni su kroz četiri etaže, a zgradu povezuje stubište s dizalom. U prizemlju se nalaze vanjska parkirna mjesta, dok su u podrumu smješteni garažni prostori i spremišta.
Parkirna mjesta i spremišta nisu uključena u cijenu stana.

CIJENA I POGODNOSTI
2.400,00 €/m² s uključenim PDV-om
Kupac ne plaća porez na promet nekretnina.
Mogućnost korištenja državne subvencije – povrat 50% PDV-a prilikom kupnje prve nekretnine za osobe do 45 godina starosti.

DODATNA POGODNOST
Kupcima je omogućeno uređenje i opremanje interijera prema vlastitim željama, u suradnji s tvrtkom PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o., uz poseban popust koji uključuje cjelokupan prijedlog uređenja s 3D vizualizacijom.

LOKACIJA
Mirna i atraktivna, u blizini svih važnih gradskih sadržaja, a izolirana od buke i prometa.

Za sve dodatne informacije i prezentaciju nekretnine, obratite nam se s povjerenjem. Detaljne informacije isključivo u uredu.

REC ID: 1184498

Značajke

  • 103 m2
  • 2 kupaonice
  • 4 sobe
  • 1 kat

Agencija

Logo agencije

TRGO-INVEST

Agent

NINO BRAČUN

Mob: 098340484