Loading...

Povljana

Apartman s pogledom na more i velikim dvorištem, 400 m od mora

203.000 €

Apartman s pogledom na more i velikim dvorištem, 400 m od mora Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv apartman smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje.

Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, zasebnog WC-a te natkrivene terase. Iz svih prostorija pruža se otvoreni pogled na more, što dodatno doprinosi osjećaju komfora.

Stanu pripada prostrano, popločeno dvorište površine 54 m² koje nudi mogućnost boravka na otvorenom, kao i vlastito parkirno mjesto od 12m. Udaljenost od mora iznosi približno 400 metara, a lokacija nudi mir, privatnost i blizinu svih potrebnih sadržaja.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za ljetovanje, cjelogodišnje stanovanje ili turistički najam.

REC ID: 1181620

Značajke

  • 50 m2
  • 3 kupaonice
  • 3 sobe
  • 400 m od mora
  • Prvi red do mora

Agencija

Logo agencije

Dogma nekretnine d.o.o.

Agent

Mauro Bobić

Mob: 099/627-2163

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you