Loading...

Rugvica

RUGVICA građ. zemljište I2, industrijska zona, 12.283 m²

1.473.960 €

RUGVICA građ. zemljište I2, industrijska zona, 12.283 m² RUGVICA - na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah uz autocestu A3 (Bregana – Zagreb – Lipovac), prodaje se zemljište površine 12.283 m² unutar I2 industrijske zone (pretežito proizvodno-zanatska namjena).

Namjena: I2 zona omogućava izgradnju objekata za:
* proizvodne djelatnosti,
* zanatsku i obrtničku proizvodnju,
* skladištenje i logistiku,
* servisne i tehničke usluge povezane s proizvodnjom.

Infrastruktura: uz zemljište je dostupna sva potrebna infrastruktura – struja, voda, plin i kanalizacija.
Pristup: asfaltirani prilaz direktno uz glavnu prometnicu.
Cijena: 120 EUR/m²

Lokacija: zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Ikee i Designer Outleta Croatia, s direktnim pristupom prometnici i izvrsnom povezanošću prema Zagrebu, Slavoniji i autocesti A1.

Za više informacija ili dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.

REC ID: 1179937

Značajke

  • 12283 m2

Agencija

Logo agencije

TRGO-INVEST

Agent

NINO BRAČUN

Mob: 098340484