Loading...

Vir

Kuća sa 4 apartmana, južna strana - Vir

600.000 €

Kuća sa 4 apartmana, južna strana - Vir Prodaje se samostojeća kuća sa 4 apartmana na otoku Viru.
Nalazi se na parceli površine 293m2 i sastoji se od prizemlja i kata.

U prizemlju se nalaze dva dvosobna apartmana od kojih svaki raspolaže sa natkrivenom terasom, kuhinjom, boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonom.
Vanjske stepenice vode na kat gdje su također nalaze dva dvosobna apartmana. Svi apartmani su u potpunosti opremljeni te idealni za turistički najam.

Cijela kuća je u potpunosti renovirana, instalacije vode i struje, nova keramika , kupaone, sobna vrata. Dvorište je uređeno prekrasnim biljkama, i prirodnim kamenom. Spojena je na gradski vodovod i kanalizaciju

Kuća se nalazi na traženoj lokaciji južne strane otoka Vira. Udaljenost do mora je cca 150m.

Trgovine, restorani i ostali neophodni sadržaji za boravka se nalaze u neposrednoj blizini.

Dokumentacija uredna, moguć dogovor.

Otok Vir obogaćuje veliki društveno-zabavni programi tijekom turističke sezone, za svakoga ponešto zanimljivo. Povezan je turističkim brodovima s ostalim turističkim destinacijama poput poznate kristalno plave i pješčane plaže Saharun, Kornati, Telašćica i sl. Grad Zadar udaljen je cca. 25km te zračna luka Zadar cca. 32km. U blizini je i grad Nin kojeg krase povijesne znamenitosti, a i pješčana Kraljičina plaža.

Grad Zadar i Nin nalaze se u neposrednoj blizini, što čini veliku prednost življenja i sezonskog uživanja.
Idealna je investicija za miran život, samim time pogodna je i za turistički najam koji će gostima pružiti idiličan odmor u malom mjestu nedaleko Zadra i Nina.

Zadar je miran, a ujedno dinamičan grad na Jadranskoj obali. Bogat je brojnim povijesnim znamenitostima, društveno zabavnim aktivnostima te mediteranskim specijalitetima. Iznimno je dobro povezan sa raznim nacionalnim parkovima, otocima zadarskog arhipelaga, ali i mnoštvom zračnih linija koji polaze iz zadarske zračne luke Zemunik. Sve prethodno navedeno uvelike pridonosi odabiru stranih turista za turistički dolazak, kao i za kupnju nekretnina na ovi prostorima.



REC ID: 1088339

Značajke

  • 168 m2
  • 293 m2
  • 4 kupaonice
  • 12 soba
  • Prvi red do mora

Agencija

Logo agencije

Stella&Mar

Agent

Stella Kubica

Mob: 0912390136

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you