Loading...

Njivice

Etaža u prizemlju sa dvije samostalne jedinice

500.000 €

Etaža u prizemlju sa dvije samostalne jedinice Prizemna etaža koja se sastoji od dva apartmana po 50m2. Svaki ima dvije spavaće sobe i izlaz na lijepu terasu.

Okućnica je zajednička te se na njoj nalazi bazen, sunčalište i roštilj.

Nekretnina se nalazi u mirnom predjelu nedaleko od plaža i restorana te je odlična prilika za turizam ili osobnu upotrebu.

SAŽETAK:
- stambena površina 100m2
- 4 spavaće sobe
- velika terasa
- zajednički bazen
- 2 parkirna mjesta
- 400m od mora



Ribarsko mjesto sa šarmom, tako bi se mogle opisati Njivice. Ovo nekadašnje malo i neprimjetno mjesto zahvaljujući turizmu postalo je prekrasna destinacija za odmor. Nakon izgradnje prvog hotela 1930. godine, mještani su se okrenuli novoj djelatnosti, turizmu.
Njivice krasi lučica okružena betonskim i šljunčanim plažama. Osim kupanja, posjetitelji mogu istraživati ​​područje pješice uz more. Ako nakon šetnje ogladnite ili ožednite, možete otići u neki od raznih restorana i kafića i kušati gastronomiju regije.

REC ID: 1050062

Značajke

  • 100 m2
  • 2 kupaonice
  • 5 soba
  • 400 m od mora
  • Pogled na more

Agencija

Logo agencije

CASA DE MAR

Agent

Igor Butorac

Mob: +385 91 300 6007

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you