Loading...

Pobri

Opatija, Pobri, dvosoban stan s terasom i dva parkirna mjesta

220.000 €

Opatija, Pobri, dvosoban stan s terasom i dva parkirna mjesta Nedaleko grada Opatije, u blizini naselja Pobri smjestila se lokacija stana koji Vam predstavlja Kaiser immobilien Opatija.
Lokacija je u blizini autobusne stanice te marketa i trgovine.
Stambena zgrada je novije gradnje s 4 etaže i većom okućnicom.
Stan se nalazi u visokom prizemlju te se sastoji od :dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, kupaonice, toaleta, hodnika, lođe i terase
u površini od 77 m2.Ispred stana nalazi se velika lijepa terasa, koja se može koristiti kao platforma za roštilj i popodnevna ljetna druženja.
Zgrada ima noviju fasadu ,termo žbuke, tako da je ugodno i zimi i ljeti. Također zgrada ima centralno grijanje na naftu a od nedavno mogućnost i na plin.
U okućnici kuće stanu pripadaju dva parkirna mjesta.
Stan je od prvih plaža i mora udaljen 7 do 10 minuta vožnje.

Za dodatne informacije i razgled kontaktirajte svog agenta: Eli Lovko, mob:0916133776 ;eli@kaiser-immobilien.hr

Agencijska provizija iznosi 3%+PDV
Lokacija je od destinacija poput Beča udaljena 5 h vožnje, Berlina 10 h, Trsta 1h, Zagreba 1h,30 min, aerodroma Krk 40 min, Pule 1h 20min,Ljubljana 1h,30 min.

REC ID: 1041570

Značajke

  • 77 m2
  • 800 m2
  • 3 sobe
  • 2500 m od mora
  • Prvi red do mora

Agencija

Logo agencije

Kaiser Immobilien

Agent

Elizabeta Lovko

Mob: +385916133776, +385995677888

Agencija logo
+
=
REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you