Loading...
Stara Novalja
57 rezultata
57 rezultata
Image
Apartman s pogledom na more!

197.000 €

Prodaje se apartman u Novalji, površine 62,25 m², smješten u stambenoj zgradi s više apartmana. Ovaj potpuno opremljeni…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Dogma nekretnine d.o.o.

ID icon

ID: 1112217

Image
Stara Novalja - dvosoban stan - BLIZINA MORA

315.000 €

LUKSUZAN STAN - DRUGI RED OD MORA Na prodaju je prekrasan 2-sobni apartman površine 66,80 m2 smješten u mirnom dijel…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: RealEstate Novalja

ID icon

ID: 1157263

Image
Stara Novalja - stan u prizemlju - 100m2

200.000 €

NOVO U PONUDI!! Prodaje se apartman u Staroj Novalji, površine 70m2 smješten u prizemlju. Prodaje se potpuno namješten.…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Remax Complete

ID icon

ID: 1195225

Image
Stara Novalja – Apartman s velikom terasom u prizemlju

225.000 €

Stara Novalja – Apartman s terasom i vrtom udaljen 500 metara od mora Na prodaju je stan površine 51,49 m² koji se sas…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1216870

Image
EKSKLUZIVNA PRODAJA - Apartmani u novogradnji - Stara Novalja

3.600 €

NOVO U PONUDI!! U srcu predivne Stare Novalje, na mirnoj lokaciji svega nekoliko minuta od mora, prodaju se stanovi vrh…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Remax Complete

ID icon

ID: 1202715

Image
Apartman s 2 terase u drugom redu do mora - otok Pag

315.000 €

Otok Pag - prodaje se dvosobni apartman (S2) ukupne obračunske površine 66,80 m² na prvom katu apartmanske zgrade, u dru…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1270833

Image
Stara Novalja - penthouse u prvom redu do mora

463.000 €

Stara Novalja - prodaje se penthouse apartman (A3), ukupne površine 89,20 m2, na drugom katu novogradnje na ekskluzivnoj…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1291074

Image
Stara Novalja - jednosoban stan prvi red do mora

210.000 €

PRVI RED DO MORA - IZUZETNA LOKACIJA Predstavljamo vam izuzetno atraktivan 1,5-sobni stan površine 49,75 m2 na drugom…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: RealEstate Novalja

ID icon

ID: 1188307

Image
Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb s velikom terasom i otvorenim pogledom na more

255.000 €

U Staroj Novalji, na nekoliko minuta od mora, izgrađene su tri manje stambeno poslovne zgrade s po 3 stanova i 3 apartma…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Opereta Real Estate

ID icon

ID: 1278609

Image
Stara Novalja - nov stan s tri terase, prvi red do mora

463.000 €

Stara Novalja - prodaje se stan (S3), ukupne površine 88,75 m2, na prvom katu novogradnje na ekskluzivnoj lokaciji, izna…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1291075

Image
Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb s velikom terasom i otvorenim pogledom na more

270.000 €

U Staroj Novalji, na nekoliko minuta od mora, izgrađene su tri manje stambeno poslovne zgrade s po 3 stanova i 3 apartma…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Opereta Real Estate

ID icon

ID: 1278608

Image
Stara Novalja, NOVOGRADNJA, trosoban stan, 500m od mora, prizemlje, S1

255.300 €

NOVOGRADNJA – STARA NOVALJA, 500 m OD MORA, Zgrada B U mirnom dijelu Stare Novalje smjestila se moderna novogradnja s k…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Dogma nekretnine d.o.o.

ID icon

ID: 1290636

Image
Stara Novalja - kuća u blizini mora

350.000 €

STARA NOVALJA – KUĆA U NIZU NA DVA KATA + STUDIO APARTMAN, DVA DVORIŠTA, POGLED NA MORE, 300 m OD PLAŽE Na mirnoj i t…

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: RealEstate Novalja

ID icon

ID: 1288359

Image
STARA NOVALJA - LUKSUZNA VILA U NIZU

950.000 €

Prodaje se luksuzna vila u nizu smještena u Staroj Novalji, na 30 metara do mora. Novogradnja površine 220 m2 sagrađena …

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: Remax Complete

ID icon

ID: 1062477

Image
Stara Novalja - moderna vila s bazenom

720.000 €

STARA NOVALJA – MODERNA VILA S BAZENOM I OTVORENIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je moderna vila smještena u Staroj Nov…

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: RealEstate Novalja

ID icon

ID: 1298182

Image
Ekskluzivna kuća u novogradnji prvi red do mora u Staroj Novalji! ID 562

950.000 €

Stara Novalja, prodaja kuće u nizu prvi red od mora! Ekskluzivna moderna novogradnja površine 220 m2 katnosti je prizem…

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: Alfa Elmas

ID icon

ID: 1062873

Image
Moderan apartman s 2 terase, 70 m od mora - otok Pag

335.000 €

Otok Pag - prodaje se dvosobni apartman (A4) ukupne obračunske površine 74.14 m² na prvom katu apartmanske zgrade, u dru…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1275030

Image
Stara Novalja, NOVOGRADNJA, trosoban stan, 500m od mora, prizemlje, S2

299.700 €

NOVOGRADNJA – STARA NOVALJA, 500 m OD MORA U mirnom dijelu Stare Novalje smjestila se moderna novogradnja s kvalitetno …

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Dogma nekretnine d.o.o.

ID icon

ID: 1290635

Image
Prodaja, Stara Novalja, luksuzna novogradnja sa pogledom na more

930.000 €

www.biliskov.com  ID 15235 Stara Novalja - atraktivna  luksuzna  novogradnja  sa pogledom na more Prekrasna luksuzna dvo…

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: Biliskov Real Estate Ltd.

ID icon

ID: 1175469

Image
Stara Novalja - vila s bazenom i pogledom na more

960.000 €

Prodaje se vila s bazenom u izgradnji u Staroj Novalji na otoku Pagu, površine 227 m2, a ima dvije etaže. Prostire se na…

Apartment icon

Kuća

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1186432

Image
Ekskluzivna lokacija, PRVI RED do mora, 3 spavaće sobe!

320.000 €

Stara Novalja – Apartman PRVI RED DO MORA, 3 spavaće sobe Na prodaju je prostrani apartman površine 90 m² (tlocrtna p…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: IN NEKRETNINE

ID icon

ID: 887779

Image
Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb stan s vrtom

270.000 €

U Staroj Novalji, na nekoliko minuta od mora, izgrađene su tri manje stambeno poslovne zgrade s po 3 stanova i 3 apartma…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Opereta Real Estate

ID icon

ID: 1278596

Image
Stara Novalja,prizemlje s vrtom,80 metara od mora,namješteno!!!

310.000 €

Stan površine 86 m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade od ukpno pet stambenih jedinica. Sastoji se od kuhinje, blagov…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: IN NEKRETNINE

ID icon

ID: 1075810

Image
Stara Novalja - dvosoban stan u prizemlju

209.000 €

PRODAJA – Apartman u prizemlju, Stara Novalja, 86,44 m2 neto – odlična lokacija Na prodaju je namješten apartman u p…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: RealEstate Novalja

ID icon

ID: 1211419

Image
Novalja – apartman u prizemlju, blizu pješčane plaže

209.000 €

Stara Novalja – Apartman u prizemlju kuće s dva apartmana, blizu pješčane plaže Apartman se sastoji od dvije spavaće so…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: EURO IMMOBILIEN

ID icon

ID: 1158387

Image
Pag, Stara Novalja, jednosoban stan s pogledom na more

195.000 €

Pag, Stara Novalja, jedosoban stan na drugom katu stambene zgrade, 50,49 m2.Sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagov…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Eurovilla

ID icon

ID: 1239835

Image
Novogradnja u Staroj Novalji – 2sb stan s vrtom

270.000 €

Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb stan s vrtom U Staroj Novalji, na nekoliko minuta od mora, izgrađene su tri manje st…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Opereta Real Estate

ID icon

ID: 1278587

Image
Stara Novalja, NOVOGRADNJA, trosoban stan, 500m od mora, 2.kat,S6

273.746 €

NOVOGRADNJA – STARA NOVALJA, 500 m OD MORA U mirnom dijelu Stare Novalje smjestila se moderna novogradnja s kvalitetno …

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Dogma nekretnine d.o.o.

ID icon

ID: 1290631

Image
Stara Novalja, NOVOGRADNJA, trosoban stan, 500m od mora, 2.kat, S5

316.000 €

NOVOGRADNJA – STARA NOVALJA, 500 m OD MORA, Zgrada B U mirnom dijelu Stare Novalje smjestila se moderna novogradnja s k…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Dogma nekretnine d.o.o.

ID icon

ID: 1290632

Image
STAN - STARA NOVALJA

209.000 €

Prodaje se dvoetažni stan u Staroj Novalji neto površine 86,44 koji se nalazi u kući sa ukupno dvije stambene jedinice.…

Apartment icon

Stan

Seller icon

Prodavatelj: Remax Complete

ID icon

ID: 1105649

REC Kuće Biz
Dogma LUXURY ESCAPE
Bonum Real Estate Croatia
Opatia Riviera Real Estate by SmartInvest
Terra Dalmatica Real Estate
IMMO - real estate agency Split
Kaiser Immobilien Opatija
Search for you